sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęZhewitra- 20 
WZÓR Z CMS:
Zhewitra- 20


190.00
Ilość
- +
 
Zhewitra- 20

Zhewitra- 20- Substancja czynna: WARDENAFIL- 20 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 19 zł 190 zł
2 20 18 zł 360 zł
3 30 17 zł 510 zł
4 40 16 zł 640 zł
5 50 15 zł 750 zł
10 100 14 zł 1400 zł
15 150 13 zł 1950 zł

Zhewitra- 20

Zaburzenia erekcji występują nawet u co trzeciego mężczyzny powyżej czterdziestego roku życia. Dla nich opracowano lek Zhewitra- 20?

Czym jest Zhewitra- 20?

Zhewitra 20 mg zawiera substancję czynną wardenafil, która jest jednym z najlepszych środków przeciw zaburzeniom erekcji. Nawet w mniejszych dawkach wardenafil działa prawie 2 razy szybciej niż najbliższe analogi - syldenafil i tadalafil. Zhewitra 20 mg ma mniej działań niepożądanych w porównaniu z innymi lekami stosowanymi w leczeniu impotencji. Główne działania niepożądane obejmują ból głowy, zaczerwienienie twarzy i górnej części ciała oraz katar. W przeciwieństwie do większości podobnych leków, Zhevitra nie wpływa niekorzystnie na widzenie. Warto również zauważyć, że Zhevitra jest mniej wrażliwy na mieszanie się z alkoholem i jedzeniem. Jednocześnie inne leki przeciw impotencji wymagają zażycia 1 godziny przed aktywnością seksualną. W tym przypadku wystarczy zażyć lek na 10 minut przed pożyciem.

Jak działa Zhewitra- 20?

Zhevitra 20 mg wpływa na męską potencję ze względu na wzrost przepływu krwi do ciał jamistych prącia. Główną przyczyną zaburzeń erekcji jest enzym PDE5, który zapobiega przepływowi krwi niezbędnej do erekcji. Zhevitra 20 mg działa jako inhibitor PDE5, który zmniejsza wytwarzanie tej substancji w organizmie. Pozwala to przedłużyć stosunek seksualny na czas niezbędny do jego zakończenia. Zhevitra 20 mg jest przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. Przyjmowanie leków u kobiet i dzieci wiąże się z wysokim ryzykiem występowania działań niepożądanych.

Kto nie może stosować Zhewitra- 20?

Lek nie jest zalecany dla mężczyzn cierpiących na wysokie ciśnienie krwi, niedociśnienie, cukrzycę, problemy z krzepnięciem krwi, zaburzenia widzenia, chorobę Peyroniego, choroby układu sercowo-naczyniowego, zawały serca, zapalenie migdałków, wrzody, anemię sierpowatą, priapizm.

Jaka jest skuteczność Zhevitra 20?

Dzięki temu narzędziu nie musisz się już martwić problemami w życiu seksualnym. Zhevitra 20 mg znacznie poprawia aktywność seksualną i wytrzymałość u mężczyzn, podnosząc ją na nowy poziom.

Czy lek wpływa na popęd seksualny?

Zhevitra 20 mg nie jest w żaden sposób związany z pożądaniem seksualnym i nie poprawia go. Dlatego do pełnej pracy leku konieczna jest wystarczająca stymulacja seksualna.

Jak stosować Zhewitra- 20?

Lek jest dostępny w postaci tabletki instant, przyjmowanej doustnie. Tabletkę należy przyjmować podczas posiłków (lub bez posiłku) na kilkadziesiąt minut przed aktywnością seksualną. Nie należy przyjmować leku w ilości większej niż 1 tabletkę dziennie. Przed zażyciem leku, powiedz swojemu lekarzowi o swoich aktualnych kłopotach zdrowotnych i innych przyjmowanych lekach. Postępuj zgodnie z instrukcjami leku i poproś lekarza o wyjaśnienie niezrozumiałych punktów. Nie przekraczaj dawki przepisanej przez lekarza. Przed zażyciem pigułki sprawdź blister leku. Nie należy przyjmować leku, jeśli opakowanie jest rozdarte, jego integralność jest naruszona lub jeśli nie zawiera tabletek. Podczas wyjmowania tabletek z opakowania postępuj zgodnie z dołączonymi instrukcjami. Nie próbuj przepychać pigułki przez opakowanie. Po wyjęciu pigułki z opakowania natychmiast połóż ją na języku i zamknij usta. Tabletka szybko się rozpuści. Zhewitra 20 mg przyjmuje się w razie potrzeby, a nie według ściśle określonego harmonogramu. Nie należy stosować dawki podwójnej w celu zrekompensowania pominiętej dawki. W przypadku przedawkowania należy natychmiast skonsultować się z lekarzem. Przedawkowanie Zhevitra 20 mg może prowadzić do poważnych działań niepożądanych. Nigdy nie przekraczaj dawki przepisanej przez lekarza. Aby uzyskać szybki efekt leku, weź 1 tabletkę na pusty żołądek. To znacznie przyspieszy działanie leku. Ponadto lek można łączyć z niewielką ilością jedzenia. Przyjmowanie leku z dużą ilością ciężkich tłustych potraw spowoduje znaczne opóźnienie pożądanego efektu. Przechowuj lek w temperaturze pokojowej (15-30 stopni Celsjusza) z dala od dzieci, zwierząt domowych, ekspozycji na wilgoć i słońce.

Jakie skutki uboczne może powodować Zhewitra- 20?

Zhevitra 20 mg może powodować krótkotrwałe działania niepożądane, takie jak ból głowy, nudności, zawroty głowy, katar, ból pleców, nadwrażliwość na światło. Jeśli objawy te utrzymują się przez długi czas, skonsultuj się z lekarzem. Poważniejsze działania niepożądane występują rzadko. Należą do nich zawały serca, trudności w oddychaniu, zawroty głowy, priapizm, zaburzenia układu krążenia, ból w klatce piersiowej, wysokie ciśnienie krwi i tak dalej. Przed rozpoczęciem przyjmowania należy poinformować lekarza o możliwych reakcjach alergicznych na składniki leku. Skonsultuj się z lekarzem przed przyjęciem leku Zhevitra 20 mg, jeśli zdiagnozowano u ciebie raka, cukrzycę, zgagę, chorobę serca, zapalenie migdałków, wysokie lub niskie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu lub HIV. Wstrzymaj przyjmowanie leku przy erekcji trwającej dłużej niż 4 godziny, a także przy bolesnej erekcji. Pamiętaj, że Zhevitra 20 mg nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, takimi jak HIV. Pacjent musi samodzielnie podjąć środki w celu ochrony przed takimi chorobami.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację