sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęVILITRA 20 
WZÓR Z CMS:
VILITRA 20


130.00
Ilość
- +
 
VILITRA 20

VILITRA 20- Substancja czynna: WARDENAFIL- 20 mg- działanie do 24 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 13 zł 130 zł
2 20 12 zł 240 zł
3 30 11 zł 330 zł
4 40 10 zł 400 zł
5 50 9 zł 450 zł
10 100 8 zł 800 zł

Zaburzenia erekcji to patologia funkcji seksualnych u mężczyzn, w której występuje niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania erekcji wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Ten typ zaburzeń seksualnych należy do najczęstszych na świecie, gdyż występuje u 52% mężczyzn w wieku 40–70 lat. 20% mężczyzn powyżej 30 roku życia ma trudności z erekcją. ED występuje o 15–20% częściej wśród palaczy niż wśród niepalących mężczyzn. Niemal każdy mężczyzna przynajmniej raz w życiu miał epizod zaburzeń erekcji.

Skąd się biorą zaburzenia erekcji?

Wszyscy mężczyźni muszą pamiętać, że istnieją czynniki predysponujące do rozwoju zaburzeń erekcji. Obejmują one:
• zwiększona waga;
• wiek;
• palenie i nadużywanie alkoholu;
• używanie jakichkolwiek narkotyków;
• częste stany depresyjne;
• styl życia z brakiem aktywności fizycznej;
• zespół metaboliczny i zaburzenia metabolizmu lipidów.

Istnieją 2 główne rodzaje przyczyn erekcji:

Psychogenne - gdy zaburzenia erekcji są związane z lękiem, określonymi sytuacjami, zaburzeniami psychicznymi itp. Organiczne - gdy naruszenia funkcji seksualnych rozwijają się z powodu pewnych zmian strukturalnych narządu płciowego jako takiego. Chodzi tu o przyczyny naczyniowe (z powodu podwyższonego ciśnienia krwi, miażdżycy, cukrzycy, niewydolności żylnej, interwencji chirurgicznych itp.). Przyczyny neurologiczne (z powodu udarów, stwardnienia rozsianego, różnych neuropatii, guzów, urazów itp.), a także endokrynologiczne (z powodu niskiego poziomu testosteronu, wysokiego poziomu prolaktyny, dysfunkcji tarczycy itp.). Zaburzenia erekcji zwykle rozróżnia się na podstawie ciężkości: rozróżnia się płuco; średni; umiarkowana do ciężkiej erekcja. Klasyfikacja jest również ogólnie akceptowana i ważna ze względu na rozwój choroby:
• psychogenne - około 40% przypadków;
• organiczne - 30% przypadków;
• mieszane - 25% przypadków;
• bez ustalonego powodu - 5% przypadków.

Alarmujące objawy zaburzeń erekcji to:

• trudność w rozpoczęciu podniecenia seksualnego i jego kontynuacji;
• słaba erekcja;
• częściowy lub całkowity brak porannej erekcji.

Diagnozując zaburzenia erekcji bardzo ważne jest określenie stopnia ich nasilenia. Konieczne jest również ustalenie przyczyny tych zaburzeń, ustalenie choroby, która spowodowała rozwój spadku erekcji. Konieczne jest ustalenie obecności lub braku innych rodzajów zaburzeń seksualnych (obniżone libido, zaburzenia wytrysku i orgazmu). W wielu przypadkach lekiem na zaburzenia erekcji może być Vilitra 20.

Czym jest Vilitra 20?

Vilitra 20 zawiera dużą ilość wardenafilu. Jest specjalnie stworzona dla mężczyzn, którzy mają zaostrzone zaburzenia erekcji (ED). Lek Vilitra 20 mg ma silniejsze i silniejsze działanie w porównaniu z innymi lekami ED. Tabletka Vilitra stosowana jest przy zaburzeniach erekcji (impotencja) i nadciśnieniu (tętnicze nadciśnienie płucne). Vilitra 20mg jest produkowana w Indiach przez centurion laboratories. Tabletka wardenafilu jest droższą substancją chemiczną w porównaniu z cytrynianem sildenafilu.

Jak działa Vilitra 20?

Lek vilitra 20 mg poprawia stan erekcji poprzez regulację dopływu krwi w kierunku męskiego narządu rodnego. Pochodzenie ED to enzym PDE5. Narząd rozrodczy jest otoczony enzymem PDE5. Ze względu na ochronę wokół penisa, krew nie może dostać się do środka i w efekcie wywołać mocne erekcje. Vilitra 20 jest skutecznym rozwiązaniem w leczeniu zaburzeń erekcji i męskich problemów seksualnych. Wykorzystuje Vardenafil jako składnik aktywny w potężnej dawce. Skutecznie leczy niezdolność do uzyskania erekcji. Działa poprzez zwiększenie dopływu krwi do penisa i wypełnienie penisa odpowiednią krwią, aby stał się wyprostowany i twardszy.

Jak stosować Vilitra 20?

Tabletka Vilitra jest dostępna w dawkach 20 mg. Wybór dawki zależy od różnych czynników. W przypadku podejrzenia przedawkowania należy szukać pomocy medycznej. Lek przyjmujemy na godzinę przed podjęciem współżycia. Nie ma znaczenia czy przyjmowana jest przed, czy po jedzeniu. Niekorzystny wpływ ma za to duża ilość alkoholu.

Jakie są przeciwwskazania do przyjmowania leku?

Substancja czynna jednego leku może wchodzić w interakcje krzyżowe z substancją czynną innego leku, powodując zmiany w farmakokinetyce, losach leku w organizmie, czasie początku działania leku i podatności na inne niebezpieczne konsekwencje. Jeśli jesteś pod wpływem tych leków, zrezygnuj z kuracji Vilitra 10 Mg.
Jeśli spożywasz antybiotyki, takie jak klarytromycyna (Biaxin), erytromycyna, telitromycyna (Ketek) itp. Jeśli przyjmowałeś leki przeciwgrzybicze, takie jak ketokonazol (Nizoral) i itrakonazol (Sporanox), dodanie Vardenafilu spowalnia metabolizm innych leków i obniża ciśnienie krwi, powodując poważne skutki uboczne, takie jak wysoka gorączka i uderzenia gorąca. Łączenie alfa-blokerów i schematu leków Vardenafil w celu złagodzenia problemów, takich jak zaburzenia erekcji i nadciśnienie, jest niebezpieczne. Alfa-blokery, takie jak chlorowodorek terazosyny (Hytrin), Czopress, Prazopress, mesylan doksazosyny (Cardura), chlorowodorek prazosyny (Minipress) itp. potęgują działanie w stanach hipotensyjnych.
Nie należy przyjmować leku, jeśli pacjent ma uczulenie na wardenafil lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku. Objawy reakcji alergicznej obejmują wysypkę, swędzenie, obrzęk twarzy lub warg oraz duszność. Jeśli pacjent ma ponad 75 lat i przyjmuje ketokonazol lub itrakonazol, leki przeciwgrzybicze. Jeśli u pacjenta występuje ciężka choroba serca lub wątroby, a także gdy jest poddawany dializie nerek.

Należy zachować szczególną ostrożność stosując Vilitra jeśli masz problemy z sercem. Uprawianie seksu może być ryzykowne, a także gdy:

• Jeśli u pacjenta występuje nieregularne bicie serca ( arytmia serca ) lub wrodzone choroby serca wpływające na zapis elektrokardiogramu.
• Jeśli masz stan fizyczny wpływający na kształt penisa. Obejmuje to stany zwane angulacją, chorobą Peyroniego i zwłóknieniem ciał jamistych.
• Jeśli masz chorobę, która może powodować erekcje, które nie ustępują ( priapizm ). Należą do nich niedokrwistość sierpowata, szpiczak mnogi i białaczka.

• Jeśli pacjent ma wrzody żołądka (zwane również wrzodami żołądka lub trawiennymi ).
• Jeśli masz zaburzenia krzepnięcia (takie jak hemofilia ).
• Jeśli wystąpi nagłe pogorszenie lub utrata wzroku, należy przerwać stosowanie leku i natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację