sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęVILITRA 10 
WZÓR Z CMS:
VILITRA 10


100.00
Ilość
- +
 
VILITRA 10

VILITRA 10- Substancja czynna: WARDENAFIL- 10 mg- działanie do 24 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 10 zł 100 zł
2 20 9.5 zł 190 zł
3 30 9 zł 270 zł
4 40 8.5 zł 340 zł
5 50 8 zł 400 zł

Erekcja to niesamowite zjawisko, któremu w starożytności przypisywano niemal magiczne pochodzenie. Zdolność do posiadania silnej erekcji była uważana za nieodzowną cechę „twardziela”. A impotencję uważano (w wielu częściach świata do dnia dzisiejszego) za wynik czarów lub czarnej magii. Dziś, gdy nie tylko mechanizm erekcji jest dobrze zbadany, ale także istnieje szeroki arsenał środków na dysfunkcje seksualne, jesteśmy w stanie radzić sobie z zaburzeniami erekcji.

Czym są zaburzenia erekcji?

W drugiej połowie ubiegłego wieku toczyły się ożywione dyskusje na temat tego, czy sam termin „impotencja” jest akceptowalny, ponieważ często używano go nie tylko dosłownie, ale także w przenośnym, obraźliwym znaczeniu. W 1993 roku społeczność medyczna przyjęła termin „zaburzenia erekcji” w odniesieniu do problemów z erekcją, co oznacza „niemożność osiągnięcia i / lub utrzymania erekcji wystarczającej do zaspokojenia aktywności seksualnej”. Erekcja (od łac. Erigo, erectum - prostować, podnosić) to zjawisko, które opiera się na złożonym mechanizmie, w którym główną rolę odgrywają naczynia doprowadzające krew do ciał jamistych i gąbczastych. W wyniku zwiększonego przepływu krwi (i jednocześnie chwilowego zaprzestania odpływu) podczas podniecenia seksualnego penis zwiększa swoją objętość i staje się elastyczny. O ile wcześniej za główną przyczynę zaburzeń erekcji uważano różne problemy psychologiczne, to teraz opinia ta uległa zmianie - udowodniono, że zaburzenia erekcji w prawie 80% przypadków występują jako powikłanie różnych chorób, przede wszystkim naczyniowych. U młodych pacjentów dominują psychologiczne przyczyny zaburzeń erekcji, np. Lęk przed niemożnością odbycia stosunku płciowego. Większość pacjentów z zaburzeniami erekcji to mężczyźni powyżej 45 roku życia. Zaburzenia erekcji są często związane z chorobami przewlekłymi, takimi jak nadciśnienie, cukrzyca i miażdżyca. W przypadku miażdżycy ściany naczyń tracą elastyczność i zwężają się z powodu pokrywających je blaszek miażdżycowych, co prowadzi do rozwoju zawałów serca i udarów. Miażdżycowe uszkodzenie naczyń penisa uniemożliwia dostateczny dopływ krwi do narządu i powoduje zaburzenia erekcji. Choroba ta jest związana z około 40% przypadków zaburzeń erekcji u mężczyzn w wieku powyżej 50 lat. Często równolegle rozwijają się różne objawy miażdżycy, takie jak choroba wieńcowa i zaburzenia erekcji. Wysokie ciśnienie krwi może powodować problemy z erekcją, niezależnie od tego, czy dana osoba cierpi na miażdżycę, czy nie. Jeśli nadciśnienie nie jest leczone przez długi czas, ściany naczyń, stale narażone na wysokie ciśnienie krwi, stają się gęste i nieelastyczne, a naczynia nie są w stanie dostarczyć narządom wymaganej ilości krwi. Podwyższony poziom glukozy we krwi w cukrzycy uszkadza zarówno ściany naczyń krwionośnych, jak i włókna nerwowe, czyniąc penisa niewrażliwym. Palenie jest jednym z głównych czynników ryzyka rozwoju miażdżycy i w połączeniu z innymi chorobami znacznie zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń erekcji.

Czym jest Vilitra 10?

Zaburzenia erekcji wkradają się niezauważone. Początkowo objawiają się rzadkimi zaburzeniami erekcji po kilku szklankach mocnego alkoholu, potem stopniowo pożycie staje się całkowicie niemożliwe. Jeśli zauważysz pierwsze oznaki zaburzeń erekcji, nie powinieneś odkładać leczenia, ponieważ impotencja jest punktem, z którego nie ma powrotu. Wszystkim mężczyznom, którzy po raz pierwszy napotykają objawy zaburzeń erekcji, radzimy zakupić Vilitra 10 mg - lek, który nie tylko łagodzi objawy męskiej impotencji, ale także ją leczy.

Skład tego leku można podzielić na 2 kategorie: składniki aktywne i pomocnicze. Składniki aktywne pełnią bezpośrednio funkcję leczniczą, to znaczy zwalczają określone objawy choroby, a składniki pomocnicze są potrzebne, aby „służyć” składnikom aktywnym: poprawić ich przyswajalność, szybkość pracy, czas działania itp. Zazwyczaj nikt nie zwraca uwagi na składniki pomocnicze, gdyż tak naprawdę nie mają znaczenia. Ta sama sytuacja jest z Vilitra 10 mg - liczy się tylko składnik aktywny o nazwie Vardenafil.

Czym jest Vardenafil?

Vardenafil został zaprezentowany po raz pierwszy w 2003 roku pod marką Levitra. Od tego czasu szybko zyskał popularność wśród mężczyzn, a nawet stał się ulubieńcem wielu aktorów filmów dla dorosłych. Dlaczego zalecamy kupowanie Vilitry 10 mg, a nie Levitry w tej samej dawce? Odpowiedź jest prosta - Levitra ma wygórowaną cenę, która znacznie przekracza budżet wielu mężczyzn. Vilitra nie różni się od swojego odpowiednika ani składem, ani efektem, ale cena jest kilkanaście razy niższa.

Jakie zalety ma Vilitra 10?

Jeśli weźmiesz Vilitra 10 mg na kurs, to po miesiącu osiągniesz efekt terapeutyczny (leczniczy), to znaczy zaczniesz uzyskiwać wysokiej jakości erekcję bez żadnych tabletek. To także wysoki poziom bezpieczeństwa. Wynika to zarówno z wysokiego poziomu bezpieczeństwa Vardenafilu, jak i małej dawki leku. Podczas przyjmowania innych regulatorów potencji mężczyźni często skarżą się na różne skutki uboczne: zaczerwienienie twarzy, przekrwienie błony śluzowej nosa, utratę percepcji kolorów itp. Podczas przyjmowania leku Vilitra 10 mg takie efekty są bardzo mało prawdopodobne.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację