sklep
potencje sklep

Lista produktów

WZÓR Z CMS:
Tadapox


190.00
Ilość
- +
 
Tadapox

Tadapox- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg+ DAPOXETINE- 60 mg- działanie od 12 do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 19 zł 190 zł
2 20 17 zł 340 zł
3 30 15 zł 450 zł
4 40 13 zł 520 zł
5 50 12 zł 600 zł
10 100 11 zł 1100 zł
15 150 10 zł 1500 zł

Tadapox

Zaburzenia erekcji to niezdolność do osiągnięcia i utrzymania erekcji wystarczającej do umożliwienia satysfakcjonującego stosunku płciowego Cierpi na to 150 milionów mężczyzn na całym świecie, a ich liczba gwałtownie rośnie. Wedle ostrożnych danych liczba ta wzrośnie dwukrotnie do ponad 300 milionów mężczyzn na całym świecie w ciągu następnych 20 lat. Pomimo rosnącej liczby zachorowań, która jest częściowo wynikiem przebudzenia seksualnego stymulowanego przez nowe terapie farmakologiczne, zaburzenia erekcji pozostają nierozpoznane, a miliony mężczyzn na całym świecie nigdy nie zwracają się o pomoc medyczną z powodu wrażliwości tego problemu. Ewolucja farmakologiczna, która miała miejsce w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci, ukierunkowała obecne zrozumienie patofizjologii procesu chorobowego. Do lat 80. opcje leczenia ograniczały się do terapii psychoseksualnej i zakładania implantów prącia. Współcześnie możemy stosować skuteczne leki takie jak Tadapox.

Czym jest Tadapox?

Tadapox jest lekiem złożonym przeznaczonym do leczenia zaburzeń erekcji i przedwczesnego wytrysku. Składa się z dwóch głównych składników: tadalafilu i dapoksetyny. Tadalafil słynie z markowego leku Cialis. Łączne działanie tych substancji jest zaskakująco skuteczne. Podczas gdy Tadalafil zapewnia mocną i stabilną erekcję, dapoksetyna zapobiega przedwczesnemu wytryskowi i przedłuża działanie leku, dzięki czemu Tadapox jest skuteczny przez 36 godzin po przyjęciu. Tadalafil jest najnowszym i najbardziej wszechstronnym inhibitorem PDE5 do leczenia zaburzeń erekcji. Jego najbardziej wyjątkową cechą jest długi okres półtrwania wynoszący 17,5 godziny, który nadaje się do dłuższego okna terapeutycznego z dawkowaniem na żądanie i skutecznymi stężeniami w osoczu w stanie stacjonarnym z dawkowaniem raz na dobę. Badania kliniczne dowiodły bezpieczeństwa i skuteczności obu strategii dawkowania dla wszystkich ciężkości i etiologii zaburzeń erekcji, w tym trudnych do leczenia zaburzeń erekcji.

Jak stosować Tadapox?

Tylko pacjenci z zaburzeniami erekcji lub impotencją powinni przyjmować Tadapox. W przypadku osób niecierpiących na zaburzenia erekcji, nie ma potrzeby przyjmowania leku, ponieważ nie pomoże im to w przypadku problemów psychicznych z erekcją. Nie należy przyjmować Tadapoxu razem z tłustym pokarmem lub alkoholem, ponieważ może to zmniejszyć skuteczność leku. Zwykle stosowana dawka leku Tadapox to jedna tabletka dziennie, na godzinę przed aktywnością seksualną.

Jaki środki ostrożności muszę zachować przed zastosowaniem Tadapox?

Dokładnie przeczytaj i postępuj zgodnie z instrukcjami dołączonymi do opakowania. Należy pamiętać, że Tadapox nie może leczyć chorób przenoszonych drogą płciową, w tym HIV. Ważne jest również podzielenie się z lekarzem swoją dokumentacją medyczną podczas przyjmowania leku Tadapox. Regularna kontrola medyczna sprawia, że leczenie lekiem Tadapox jest szczególnie bezpieczne i skuteczne. Osoby, u których w przeszłości występowały choroby sercowo-naczyniowe lub wątroby, powinny udać się na konsultację z lekarzem przed dopuszczeniem do przyjmowania leku Tadapox. Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku jest również przeciwwskazaniem.

Czy Tadapox powoduje jakiekolwiek efekty uboczne?

Najczęstsze działania niepożądane leku Tadapox obejmują nudności, wymioty, uderzenia gorąca, zaczerwienienie głowy, ból ciała i zawroty głowy. Pacjenci są również narażeni na ryzyko wystąpienia problemów z sercem i wrzodów żołądka. Najpoważniejsze działania niepożądane leku objawiają się w przypadku błędnego odczytania lub zignorowania środków ostrożności i instrukcji oraz uniknięcia konsultacji z lekarzem, lub przedawkowania. W takim przypadku pacjenci mogą napotkać poważne choroby serca, hepatotoksyczność, biegunkę, upośledzenie słuchu i inne niebezpieczne objawy. Jeśli wystąpi którykolwiek z nich podczas przyjmowania leku Tadapox, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem w celu uzyskania pomocy medycznej. Istnieje też lista leków, które nie mogą być przyjmowane jednocześnie z Tapadox. Lista obejmuje przede wszystkim leki na bazie azotanów. Nie ma okoliczności, w których pacjent mógłby przyjmować Tadapox razem z takimi lekami. Zabronione jest również przyjmowanie leku Tadapox razem z lekami przeciwnadciśnieniowymi, ponieważ może to powodować ciężkie niedociśnienie.

O czym jeszcze muszę wiedzieć przed przyjęciem Tapadox?

Jeśli zażyłeś więcej niż jedną tabletkę Tadapox w ciągu dnia, mogą wystąpić bóle głowy, nudności, ból w klatce piersiowej i uderzenia gorąca. W przypadku tych objawów należy natychmiast skontaktować się ze specjalistą opieki medycznej. Lek należy trzymać z dala od dzieci. Przechowuj lek w ciemnym, suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Podajemy tylko ogólne informacje o lekach, które nie obejmują wszystkich kierunków, możliwych integracji leków lub środków ostrożności. Informacje na stronie nie mogą być wykorzystywane do samodzielnego leczenia i autodiagnozy. Wszelkie szczegółowe instrukcje dla konkretnego pacjenta powinny być uzgodnione z doradcą medycznym lub lekarzem.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację