sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęSUPER VIDALISTA 
WZÓR Z CMS:
SUPER VIDALISTA


160.00
Ilość
- +
 
SUPER VIDALISTA

SUPER VIDALISTA- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg+ DAPOXETINE- 60 mg- działanie od 12 do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 16 zł 160 zł
2 20 15 zł 300 zł
3 30 14 zł 420 zł
4 40 13 zł 520 zł
5 50 12 zł 600 zł
10 100 11 zł 1100 zł
15 150 10 zł 1500 zł

Super Vidalista

Zaburzenia erekcji i przedwczesny wytrysk mogą pojawiać się zwłaszcza u starszych mężczyzn jednocześnie. Dziś jednak nie musimy stosować dwóch odmiennych leków w leczeniu tych zaburzeń. Wystarczy nam w zupełności Super Vidalista.

Co to jest Super Vidalista?

Super Vidalista ma rewolucyjną formułę, która leczy impotencję u mężczyzn. Ten lek znany zawiera formułę Dapoksetyna o składzie 20 mg / 60 mg i Tadalafil o składzie 20 mg. Te dwa aktywne składniki mogą być użyte do wyeliminowania przedwczesnego wytrysku i umożliwienia osiągnięcia erekcji wysokiej jakości, która utrzymuje się przez dłuższy okres czasu. Należy również zauważyć, że Vidalista nie jest tak drogi, jak Viagra.

Jak działa Super Vidalista?

Znaczenie seksu jest niezaprzeczalne. Naukowcy od dawna udowodnili, że ludzie, którzy regularnie się kochają, są znacznie szczęśliwsi, zdrowsi i odnoszą więcej sukcesów niż ci, którzy są ho pozbawieni. Lek działa dwutorowo - zapewnia silną erekcję i wydłuża stosunek seksualny, opóźniając wytrysk. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się na zakup Super Vidalisty, otrzymasz wysokiej jakości i długi seks. Tadalafil jest regulatorem siły pierwszej generacji. Substancja ta została odkryta jako trzecia po Sildenafilu (głównym składniku aktywnym Viagry ) i Wardenafilu (głównym składniku aktywnym Levitry ). W porównaniu ze swoimi poprzednikami Tadalafil ma znaczące zalety:

- Jeśli Sildenafil i Wardenafil mogą zapewnić „doping erekcyjny” tylko do 6 godzin, to Tadalafil zapewni ją przez 30 godzin. Biorąc jedną tabletkę Super Vidalista, będziesz miał erekcję do 36 godzin.

- Po zażyciu leku nie będziesz musiał czekać całą godzinę przed wystąpieniem efektu, jak w przypadku innych regulatorów siły pierwszej generacji. Tadalafil zapewnia przypływ krwi do penisa po 30-45 minutach.

- Tadalafil nie tylko zwalcza objawy zaburzeń erekcji, ale także je leczy. Warto więc kupić Super Vidalista, choćby po to, aby wrócić do formy bez pomocy medycznej. Warto również zauważyć, że inne leki również dają efekt terapeutyczny, ale nie tak silny, jak Tadalafil.

Jak działa Dapoksetyna?

W przeciwieństwie do Tadalafil, drugi składnik Super Vidalista nie ma wielu „konkurentów” wśród leków, które wydłużają czas trwania stosunku płciowego, oprócz dapoksetyny znana jest jeszcze fluoksetyna i duloksetyna, ale nie wykazują one takiej skuteczności. Należy od razu zauważyć, że włączenie Dapoksetyny do składu praktycznie nie wpływa na cenę Super Vidalista, więc zakup tego leku będzie korzystny z ekonomicznego punktu widzenia, ponieważ oddzielny zakup tych substancji będzie kosztował prawie dwa razy więcej.
Zasada działania dapoksetyny opiera się na jej niezwykłym wpływie na ośrodkowy układ nerwowy człowieka. Po zażyciu leku dapoksetyna sprzyja gromadzeniu się hormonu radości, serotoniny, co z kolei blokuje polecenia mózgu dotyczące wytrysku. Nawiasem mówiąc, ta funkcja dapoksetyny została odkryta całkowicie przypadkowo, ponieważ lek został opracowany jako lek przeciwdepresyjny do leczenia złych nastrojów. Niemniej jednak obecnie nie jest stosowany w swoim głównym profilu, a jego funkcje przeciwdepresyjne stały się jedynie przyjemnymi premiami w leczeniu zwykłej męskiej choroby.

Jakie są skutki uboczne Super Vidalista?

Niektóre działania niepożądane tego leku są następujące:

- zaczerwienienie skóry
- zawroty głowy
- biegunka
- ból głowy
- rozstrój żołądka
- krótkotrwała utrata wzroku
- rozstrój żołądka
- krótkotrwała utrata słuchu

Na co musimy uważać przy zastosowaniu Super Vidalista?

Ten lek jest odpowiedni dla osób, które ukończyły 18 lat i jest dostarczany z odpowiednią ulotką dla pacjenta, którą należy przeczytać przed zażyciem tych leków. Można to zrobić przed posiłkiem lub po nim, ale ważne jest, aby nie przyjmować pokarmów wysokotłuszczowych jednocześnie z Super Vidalista. Przyjmowanie Super Vidalista jest całkowicie bezpieczne dla pacjentów powyżej 18 roku życia. Ważne jest, aby pamiętać, że tego leku nie można przyjmować dwa razy dziennie.

Jakie są przeciwwskazania przy stosowaniu Super Vidalista?

Najpoważniejszym przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na tadalafil lub dapoksetynę, a także przyjmowanie substancji zawierających azotany, antydepresantów, blokerów PDE-5, MAO, CYP3A4. Wszelkie zaburzenia układu nerwowego. Choroby serca. Choroby oczu. Jeśli masz jakieś choroby i używasz leków, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem przedłużacza. Istnieje ryzyko wystąpienia działań niepożądanych ze strony narządu słuchu i wzroku, zwiększenia częstości akcji serca, zmian ciśnienia, pocenia się bólu głowy, kiedy wraz z Super Vidalista stosujesz podobny lek o identycznym działaniu. Pamiętaj że sam lek może wchodzić w reakcje z innymi lekami i środkami medycznymi. Dlatego, jeśli bierzesz jakiekolwiek leki, dokładnie sprawdź, czy lek ten nie wchodzi w interakcje z Super Vidalista. Jeśli masz jakiekolwiek podejrzenia w tej materii, to natychmiast, przed przyjęciem leku skonsultuj się z farmaceutą lub lekarzem prowadzącym. Kupuj też lek jedynie w sprawdzonych sklepach internetowych. Uważaj na zakup leków podrobionych, które mogą być niebezpieczne dla twojego zdrowia.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację