sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęSildamax 100 
WZÓR Z CMS:
Sildamax 100


100.00
Ilość
- +
 
Sildamax 100

Sildamax- 100 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 10 zł 100 zł
2 20 9 zł 180 zł
3 30 8 zł 240 zł
4 40 7 zł 280 zł
5 50 6 zł 300 zł

Czym jest Sildamax 100 mg?

Sildamax 100mg to nowoczesny lek, który pomaga mężczyznom z zaburzeniami erekcji, a także w przypadku impotencji. Ma stosunkowo niską cenę i jest dostępny bez recepty. Aktywnym składnikiem Sildamax 100mg jest cytrynian sildenafilu. Jest to ten sam składnik, który zawiera viagra. Działanie leku jest identyczne jak w przypadku Viagry. Lek ten należy do rodziny leków rozszerzających naczynia krwionośne PDE-5 i podobnie jak inne leki działające na zaburzenia erekcji, Sildamax pomaga rozluźnić tętnice, a tym samym zwiększa ciśnienie krwi w prąciu, co ułatwia osiągnięcie erekcji. Lek nie powoduje jednak automatycznego osiągnięcia erekcji i w każdym przypadku wymaga jakiejkolwiek formy stymulacji seksualnej. Sildamax stosuje się w leczeniu problemów z erekcją, znanych również jako zaburzenia erekcji (ED). Zawiera 100 mg inhibitora PDE5 cytrynianu sildenafilu, który wspomaga krążenie krwi. Działa przez hamowanie fosfodiesterazy typu 5, która jest odpowiedzialna za degenerację cGMP w ciele jamistym. Lek należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy przyjmować tego leku w większych lub mniejszych ilościach niż zalecane.

Jak stosować Sildamax 100 mg?

Sildamax należy przyjmować przed stosunkiem, a pierwsze efekty pojawiają się średnio po 30-60 minut. Całkowite działanie leku obejmuje okres od 4 do 6 godzin po zażyciu. Sildamax przyjmuje się doustnie i nie należy przyjmować dawki większej niż 100 mg na dobę. Jeśli stosujesz Sildamax po raz pierwszy, zaleca się przyjęcie 25 mg (ćwierć tabletki). Najczęściej stosowana dawka to 50 mg – 100 mg. Efekty 100 mg nie utrzymują się dłużej niż dawka 50 mg. Dlatego warto zacząć od małej dawki. Zmniejszy to również ewentualne skutki uboczne. Nie zażywaj więcej niż jednej tabletki dziennie. Nie powinieneś „podwajać” ani brać więcej niż jednej tabletki w ciągu 24 godzin. Spożywanie więcej niż jednej tabletki w ciągu 24 godzin jest niebezpieczne. Nie zaleca się przyjmowania leku Sildamax podczas picia dużych ilości alkoholu. Sildamax będzie nadal oddziaływać na nasz organizm, ale alkohol zwiększa ryzyko nieznanych i niebezpiecznych interakcji. W przypadku pominięcia dawki, nie należy brać podwójnej porcji leku. Sildamax należy przyjmować okazjonalnie, tylko w przypadku przypuszczalnej aktywności seksualnej w ciągu najbliższych kilku godzin. Dostosowanie dawki może być wymagane u pacjentów w podeszłym wieku – powyżej 65 lat.

Czy Sildamax może powodować efekty uboczne?

Sildamax w przytłaczającej większości przypadków nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Te, jeśli się pojawiają – związane są z indywidualną nietolerancją leku lub w przypadku jego przedawkowania. Częstymi działaniami niepożądanymi są zaczerwienienie, zatkany nos i ból głowy. Jeśli przyjmiesz odpowiednią dawkę, najprawdopodobniej nie wystąpią skutki uboczne, Dlatego zawsze zaleca się spożywanie Sildamax 100 mg zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. Możliwe niepożądane skutki uboczne to także:

• Bóle głowy.
• Ból brzucha.
• Rozstrój żołądka.
• Nudności.
• Biegunka.
• Problemy z pamięcią.
• Ból pleców.

Nie należy przyjmować więcej niż 1 dawkę w ciągu 24 godzin. Nie spożywaj Sildamax 100 mg, jeśli jesteś uczulony na cytrynian sildenafilu. Nie przechowuj go w łazience, trzymaj z dala od wilgoci. W przypadku podejrzenia przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Jeśli przedawkowanie jest poważne, możesz potrzebować natychmiastowej pomocy lekarskiej. Istnieje też lista leków, których przyjmowanie wyklucza stosowanie jednocześnie Sildamax. Są to

• Amlodypina.
• Karbamazepina.
• Klarytromycyna.
• Deksametazon.
• Nitrogliceryna.

Jak przechowywać Sildamax?

Sildamax 100 mg należy przechowywać w temperaturze pokojowej 25 C z dala od wilgoci, światła słonecznego, dzieci i zwierząt domowych w szczelnym pojemniku.

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania Sildamax?

Lek nie powinien być stosowany w przypadku pacjentów u których występuję łagodne lub umiarkowane zaburzenie czynności nerek. Jeśli lekarz zezwoli na stosowanie leku, to u pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek (klirens kreatyniny < 30 ml/min), należy rozważyć dawkę 25 mg. W oparciu o skuteczność i tolerancję dawkę można stopniowo zwiększać do 50 mg do 100 mg, jeśli to konieczne. Podobnie należy postąpić w przypadku z zaburzeniami czynności wątroby (np. marskością). Lek nie jest wskazany u osób w wieku poniżej 18 lat. Z wyjątkiem rytonawiru, w przypadku którego nie zaleca się jednoczesnego podawania z lekiem, należy zastoswać początkową dawkę 25 mg u pacjentów przyjmujących jednocześnie inhibitory CYP3A4.

W celu zminimalizowania możliwości rozwoju niedociśnienia ortostatycznego u pacjentów otrzymujących leki alfa-adrenolityczne, przed rozpoczęciem leczenia Sildamax pacjenci powinni być ustabilizowani za pomocą alfa-blokerów. Ponadto należy rozważyć rozpoczęcie leczenia od dawki 25 mg. Pamiętaj, że lek nasila hipotensyjne działanie azotanów i jego jednoczesne podawanie z donorami tlenku azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotany w jakiejkolwiek formie są zatem przeciwwskazane. Jednoczesne podawanie inhibitorów PDE5, także Slidamax, zwłaszcza ze stymulatorami cyklazy guanylowej, do których należy riocyguat. Jest to niewskazane, ponieważ może potencjalnie prowadzić do objawowego niedociśnienia. Leki stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji, nie powinny być stosowane u mężczyzn, u których aktywność seksualna jest niewskazana (np. pacjenci z ciężkimi zaburzeniami sercowo-naczyniowymi, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca).

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację