sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęP- Force Fort 
WZÓR Z CMS:
P- Force Fort


120.00
Ilość
- +
 
P- Force Fort
P- Force Fort

P- Force Fort- Substancja czynna: SILDENAFIL- 150 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 12 zł 120 zł
2 20 11 zł 220 zł
3 30 10 zł 300 zł
4 40 9 zł 360 zł
5 50 8 zł 400 zł
10 100 7 zł 700 zł

Mężczyźni w starszym wieku mogą doświadczać problemów z zaburzeniami erekcji (ED), które mogą znacząco wpłynąć na ich życie, a także na ich osobowość. Problemy z zaburzeniami erekcji powstają z różnych powodów: od stresu i niezdrowego jedzenia, po depresję i zmiany czysto fizjologiczne.

Czym jest P- Force Fort?

Naukowcom i firmom farmaceutycznym udało się przygotować preparat, który pomoże wszystkim osobom cierpiącym na impotencję. Bez względu na przyczynę problemu P Force Fort z pewnością pomoże rozwiązać ten problem, o którym mężczyźni nie lubią rozmawiać. P Force Fort to bezpieczny, niezawodny i skuteczny lek, który znacznie pomoże wszystkim cierpiącym na zaburzenia erekcji. Lek jest produkowany przez Sunrise Remedies, indyjską firmę farmaceutyczną, która zatrudnia najlepszych ekspertów w dziedzinie farmakologii i medycyny.

Jak działa P- Force Fort?

P- Force Fort 150 to preparat zapobiegający wytwarzaniu hormonu PDE5, który odpowiada za regulację przepływu krwi przez naczynia krwionośne prącia podczas stosunku płciowego. Ten produkt tylko zwiększa przepływ krwi poprzez eliminację hormonu, a wynikiem jest solidna i długotrwała reakcja. Z powodu hamowania fosfodiesterazy typu 5 cykliczny monofosforan guanozyny zostaje zniesiony. Ten proces jest kluczem do wszystkiego. Powoduje bowiem rozluźnienie mięśni i naczyń krwionośnych w penisie mężczyzny, co prowadzi do łatwiejszej erekcji. Głównym składnikiem P Fort Fort jest cytrynian slidenafilu, który znajduje się w prawie wszystkich lekach na impotencję. Slidenafil jest jednym z wielu składników zatwierdzonych przez FDA i MHRA i nie musisz się martwić, czy lek jest bezpieczny. Bez względu na to, jak długo masz problemy z zaburzeniami erekcji, produkt z pewnością poprawi twój stan, i ułatwi uzyskanie erekcji.

Dla kogo jest P- Force Fort?

P- Force Fort może być stosowany przez mężczyzn w każdym wieku, z wyjątkiem mężczyzn poniżej 18 lat. Lek nie powinien być stosowany przez dzieci lub kobiety, ponieważ może być niebezpieczny dla ich zdrowia. Różne badania i eksperymenty wykazały, że ponad 93% mężczyzn zgłasza poprawę po zastosowaniu tego leku. Jest to także pierwszy produkt zatwierdzony przez FDA. Ponadto wiele badań na świecie dowiodło, że pojedyncza dawka tego leku utrzymuje erekcję przez 4 godziny. P Force Fort powoduje minimalne skutki uboczne podczas użytkowania. Jednak bardzo ważne jest przestrzeganie instrukcji wyjaśniających możliwe interakcje z innymi lekami.

Jak stosować P- Force Fort?

Przede wszystkim tabletki P Force Fort należy spożywać przed posiłkiem, aby żołądek mógł je lepiej i szybciej wchłonąć. W przeciwnym razie znacznie zmniejszysz działanie leku. Lek należy spożywać, popijając szklanką wody, połykając pigułkę. Unikaj przyjmowania innych płynów, ponieważ lek najlepiej rozpuszcza się w wodzie. Weź tylko jedną tabletkę w ciągu 24 godzin, nigdy więcej! Należy również zauważyć, że ten lek nie jest afrodyzjakiem i należy go spożywać około godziny przed aktywnością seksualną. Jeśli już używałeś produktów do leczenia impotencji, możesz zacząć od połowy tabletki. Należy pamiętać, że nie przyjmuje się leku, jeśli pacjent stosuje inne leki w leczeniu zaburzeń erekcji. Przed spożyciem tego leku nie zaleca się przyjmowania większej ilości ciężkich i tłustych potraw, ponieważ zmniejszy to skuteczność leku. Ponadto lek nie ochroni cię przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Czy P- Force Fort powoduje jakiekolwiek efekty uboczne?

P- Force Fort w bardzo rzadkich przypadkach możesz wywoływać działania niepożądane, które mogą zaszkodzić ciału. Najczęstsze działania niepożądane to:

Problemy z brzuchem,
Problemy ze wzrokiem,
Zawroty głowy,
Sucha skóra,
Wysypka.

Wszystkie te działania niepożądane nie są niebezpieczne dla zdrowia i zwykle ustępują po kilku godzinach. Poważne działania niepożądane występują w bardzo rzadkich sytuacjach.

Na co zwrócić uwagę?

Lek może powodować problemy, jeśli jest stosowany w obecności niektórych innych chorób, a także leków. Zaleca się również skonsultowanie się z lekarzem przed użyciem tego leku, szczególnie jeśli cierpiałeś na:

Podwyższone / obniżone ciśnienie krwi,
Choroba nerek,
Choroba wątroby,
Niedokrwistość,
Rak,
Krwawienie,
Anatomiczne deformacje penisa.

Jeśli nie masz pewności, czy lek jest odpowiedni dla Ciebie, porozmawiaj ze swoim lekarzem. Nie bierz leków na własne ryzyko, chyba że jesteś w 100% zdrowy i nie spowoduje poważnych skutków ubocznych.
Leki na tlenek azotu, takie jak diazotan, izosorbid, nitrogliceryna i nitroprusydek, wytwarzają przeciwwskazania w połączeniu z tabletkami P Force Fort. Ponadto, jeśli używasz chinidyny, cymetydyny, leków przeciwgrzybiczych, niacyny, erytromycyny lub leków na AIDS, nie używaj tego produktu. Każdy lek może powodować przeciwwskazania i działania niepożądane, nawet jeśli jesteś w 100% zdrowy. Chociaż testowany kilkakrotnie, P Force Fort zwykle nie daję efektów ubocznych, zwłaszcza gdy jest właściwie stosowany. Zgłaszano rzadkie przypadki, gdy mężczyźni deklarują działania niepożądane, a najczęstszymi problemami jest przedawkowanie. Nadmierne spożycie zwykle występuje, gdy konsument myśli, że lek nie działa, a następnie bierze kolejną pigułkę. Następnie działanie leku zostaje podwojone, co może prowadzić do poważniejszych skutków ubocznych.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację