sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęMALEGRA FXT 
WZÓR Z CMS:
MALEGRA FXT


190.00
Ilość
- +
 
MALEGRA FXT

MALEGRA- FXT- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg+ FLUOXETINE- 40 mg, która odpiera negatywne myśli i wprowadza w dobry nastrój, jednocześnie opóźnia wytrysk- działanie ok. 5 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 19 zł 190 zł
2 20 18 zł 360 zł
3 30 17 zł 510 zł
4 40 16 zł 640 zł
5 50 15 zł 750 zł
10 100 14 zł 1400 zł
15 150 13 zł 1950 zł

Malegra FXT

W dzisiejszych czasach stres stał się stałym towarzyszem mężczyzn. Doświadczenia, zmęczenie i kryzys wieku mogą najbardziej negatywnie wpłynąć na męską potencję. I nawet jeśli, jak się wydaje, wszystko jest w porządku z męskim zdrowiem po stronie fizjologicznej, poczucie lęku i doświadczane stresy po prostu nie pozwalają ci skoncentrować się na kobiecie, którą kochasz i dobrze się bawić. Dla takich przypadków powstał lek Malegra FXT, który łączy substancję czynną słynnej Sildenafil i jakościowego antydepresanta Fluoksetynę.

Jak działa Malegra FXT?

Niestety konsekwencją stresu jest nie tylko niemożność skoncentrowania się na partnerze. Bardzo często regularne doświadczenia mężczyzny negatywnie wpływają na jego układ sercowo-naczyniowy, co z kolei wpływa na jego erekcję. Sildenafil został dodany do Malegra FXT właśnie w celu zneutralizowania tych problemów, a fluoksetyna w celu odparcia wszelkich negatywnych myśli i doświadczeń, a także w celu przedłużenia stosunku płciowego. Substancje te są doskonale połączone ze sobą i nie wchodzą w interakcje w żaden sposób.

Czym jest Sildenafil?

Sildenafil jest regulatorem siły działania pierwszej generacji, lepiej znanym pod marką Viagra. Zasada działania Sildenafilu jest bardzo prosta: tłumi wpływ specjalnego enzymu PDE-5 1, którego główną funkcją jest odcinanie przepływu krwi, gdy nie ma potrzeby erekcji. Cały problem polega na tym, że z powodu ciągłego stresu ciało mężczyzny blokuje erekcję. Po wejściu Sildenafilu do krwiobiegu rozpoczyna się proces neutralizacji PDE-5, który prowadzi do pełnej erekcji. Nawiasem mówiąc, jeśli zdecydujesz się kupić Malegra FXT, a nie tylko lek na bazie Sildenafilu, uzyskasz zwiększony efekt erekcji, ponieważ fluoksetyna również tłumi PDE-5, ale nie bezpośrednio, ale naturalnie, blokuje stres.

Czym jest Fluoksetyna?

Jak wspomniano powyżej, celem fluoksetyny jest tłumienie negatywnych myśli, lęków i doświadczeń w ludzkim umyśle, a także zapewnienie spokoju i dobrego nastroju. Jakiś czas po odkryciu tej substancji naukowcy zauważyli kolejną interesującą funkcję fluoksetyny, która następnie stała się jednym z głównych powodów zakupu Malegra FXT - wydłuża czas trwania stosunku seksualnego. Badania nad lekiem przeciwdepresyjnym jako przedłużaczem wykazały, że 97% całkowitej liczby respondentów zauważyło znaczny wzrost czasu stosunku płciowego, a 34% z nich zdiagnozowano przedwczesny wytrysk w ciężkim stadium.

Ile trwa efekt działania leku i jakie są jego główne zalety?

Efekty działania sildenafilu trwają od 4 do 6 godzin. Zakres skuteczności leku różni się u poszczególnych pacjentów, zależnie od indywidualnej reakcji organizmu. Reakcja użytkownika zależy w dużej mierze od różnych obiektywnych czynników, takich jak wiek, ogólny stan zdrowia, stopień deficytu erekcji, a także zmienne, takie jak okoliczności podania leku.

Jeśli chodzi o zalety leku to jest 5 głównych powodów, dla których warto kupić Malegra FXT:

Poczucie relaksu i spokoju (30 minut po przyjęciu)
Efekt przedłużający erekcje (30 minut po podaniu)
Efekt erekcji (godzinę po podaniu)
Zwiększenie wrażliwości żołędzi prącia
Wzmocnienie siły orgazmu

Czy muszę o czymś wiedzieć zanim kupię Malegra FXT?

Malegra FXT nie powinien być przyjmowany przez osoby z następującymi warunkami:

- w obecności manii lub stanów hipomanii
- zaburzenie czynności nerek
- zaburzenie wątroby
- niewydolność serca
- udar występujący w ciągu ostatnich 6 miesięcy
- choroba Peyron'a
- retinitis pirgmentosa
 - anemia sierpowata
- szpiczak mnogi
- wrzód żołądka / dwunastnicy
- alergia na którykolwiek ze składników Malegra FXT
- wysokie lub niskie ciśnienie krwi

Ta lista jest niekompletna; przedyskutuj z lekarzem swój obecny stan zdrowia i historię choroby.

Czy Malegra FXT może powodować efekty uboczne?

Malegra FXT może powodować senność i zaburzać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania niebezpiecznych maszyn. Ten efekt uboczny może być nasilony przez alkohol. Zanim Malegra FXT zacznie działać całkowicie, może to potrwać do 4 lub 5 tygodni. Ważne jest, aby nie zniechęcać się i kontynuować leczenie bez przerywania leczenia bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. Nagłe wstrzymanie przyjmowania może wywołać nieprzyjemne skutki uboczne. Przed przyjęciem tego leku ważne jest, aby poinformować lekarza o alergii na sildenafil, fluoksetynę lub inny składnik leku. Nie należy też w trakcie przyjmowania leku stosować leków, ziół i suplementów, szczególnie pamiętając o pimozydu, inhibitorach MAO (nawet jeśli leczenie zostało przerwane w ciągu ostatnich 2 tygodni). Przeciwwskazaniem jest też alprazolam, antykoagulanty, leki przeciwdepresyjne, aspiryna i inne Fani, klopidogrel, diazepam, digoksyna, leki moczopędne, linezolid, flekainid, insulina lub doustne leki przeciwcukrzycowe, lit, leki przeciwlękowe lub choroba Parkinsona, błękit metylenowy, leki psychotropowe, leki przeciw migrenom, leki przeciwdrgawkowe, środki uspokajające, sibutramina, pigułki nasenne, tramadol, środki uspokajające, winblastyna, San herb John i tryptofan, leki na wysokie ciśnienie krwi, leki na AIDS / HIV i leki przeciwgrzybicze.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację