sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęKAMAGRA 100 mg 
WZÓR Z CMS:
KAMAGRA 100 mg


44.00
Ilość
- +
 
KAMAGRA 100 mg

KAMAGRA- 100 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 4 11 zł 44 zł
2 8 10 zł 80 zł
3 12 9 zł 108 zł
4 16 8 zł 128 zł
5 20 7 zł 140 zł
10 40 6.5 zł 260 zł
20 80 6 zł 480 zł
50 200 5.5 zł 1100 zł
100 400 5 zł 2000 zł

Kamagra- 100 mg

Zaburzenia erekcji dotyczą nawet co trzeciego mężczyzny w Polsce. W wielu przypadkach pomocny może okazać się nowy lek Kamagra.

Czym jest Kamagra?

Kamagra to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. Substancją czynną w tym przypadku jest cytrynian syldenafilu, który działa poprzez zwiększenie przepływu krwi w organizmie, niezbędnej do uzyskania erekcji. Powodem, dla którego fizycznie trudno jest uzyskać erekcję, może być na przykład kurczenie się tkanki mięśniowej, co oznacza, że obrzęk ciała w penisie nie ma wystarczającego dopływu krwi do osiągnięcia erekcji. Kamagra - i inne silne środki - działają tylko wtedy, gdy problem z erekcją dotyczy naszej kondycji zdrowotnej. Jeśli twoje problemy z erekcją są natury psychicznej, powinieneś poszukać innej opieki, na przykład przez psychologa, seksuologa lub podobnego. Problemy mogą być również zakorzenione w chwilowym nastroju i mogą być spowodowane takimi czynnikami, jak stres, lęk i niepokój. Jeśli tak, to należy leczyć te objawy.


Oryginalna wersja Kamagry jest produkowana w Indiach przez firmę farmaceutyczną Ajanta. Sama Kamagra jest oparta na tej samej formule jak popularna Viagra jest jednak od niej o 75% tańsza.

Jak działa Kamagra?

Tabletki Kamagra działają na tkankę erekcyjną penisa, zwiększając przepływ krwi, co powoduje erekcję. Podczas stymulacji seksualnej tlenek azotu uwalnia się w tkance erekcji penisa, co aktywuje enzym cyklazę guanylanową. Enzym ten zwiększa poziom substancji chemicznej zwanej cyklicznym monofosforanem guanozyny (cGMP), która rozluźnia naczynia krwionośne w penisie i umożliwia krwi wypełnienie gąbczastych tkanek erekcyjnych w celu spowodowania erekcji. Inny enzym zwany fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) rozkłada cGMP zapobiegając przepływowi krwi do penisa, co powoduje utratę erekcji. Tabletki Kamagra hamują działanie PDE5, który rozwiązuje zaburzenia erekcji, umożliwiając naturalny proces stymulacji seksualnej, aby aktywować mechanizm cGMP w celu osiągnięcia i utrzymania erekcji.

Jak długo Kamagra jest aktywna w naszym organizmie?

Tabletki Kamagra należy przyjąć w ciągu godziny od zaplanowanego seksu, a w większości przypadków pomaga to uzyskać erekcję w około 30 minut, która potrwa około 4 godzin, pod warunkiem, że jesteś podekscytowany seksualnie. Tabletki Kamagra nie działają, jeśli nie jesteś podniecony. Należy wziąć jedną tabletkę Kamagra popijając szklanką wody i bez jedzenia. Jeśli spożywasz duży posiłek przed zażyciem tabletki Kamagra może to potrwać dłużej. Nie powinieneś zażywać więcej niż jednej tabletki dziennie i tylko jeśli planujesz uprawiać seks.

Co zawiera Kamagra?

Kamagra rozwiązuje zaburzenia erekcji (impotencję) u mężczyzn, zwiększając dopływ krwi do penisa. Tabletki Kamagra zawierają również celulozę mikrokrystaliczną, wodorofosforan wapnia (bezwodny), kroskarmelozę sodową, stearynian magnezu, hypromelozę, dwutlenek tytanu (E171), laktozę, triacetynę, indygo karminowo-aluminiowe jezioro (E132).

Jak są skutki uboczne stosowania Kamagra?

Tabletka Kamagra jest ogólnie dobrze tolerowana, ale zawsze możliwe jest wystąpienie działań niepożądanych. Do najczęstszych działań niepożądanych należą: ból głowy, zawroty głowy, uderzenia gorąca, niestrawność, przekrwienie błony śluzowej nosa, biegunka, wysypka. Poważniejsze działania niepożądane obejmują nietypowe bicie serca, infekcję dróg moczowych (kłucie lub pieczenie moczu, częstsza potrzeba oddawania moczu), krew w moczu, zmiany widzenia, takie jak rozmycie, niebieski kolor wzroku lub większa świadomość światła , uporczywy ból głowy lub omdlenie, krwawienie z nosa.

Kto nie może stosować Kamagra?

Nie należy stosować Kamagry, jeśli:
- przyjmujesz jakiekolwiek leki azotanowe, takie jak nitrogliceryna na dusznicę bolesną, ponieważ może to prowadzić do poważnego spadku ciśnienia krwi

- twoja kondycja zdrowotna jest taka, że stosunek płciowy jest niewskazany z powodu problemów sercowo-naczyniowych lub serca lub miałeś zawał serca lub udar mózgu w ciągu ostatnich 6 miesięcy

- masz chorobę wątroby

- masz nadciśnienie wysokie lub niskie ciśnienie krwi

- jeśli u pacjenta występuje choroba oka, taka jak niedokrwienna przednia niedokrwienna neuropatia nerwu wzrokowego (NAION), która powoduje utratę wzroku lub jeśli u pacjenta występuje pigmentosa

- jesteś uczulony na jakiekolwiek składniki tabletek Kamagra

- pzyjmujesz takie leki jak cymetydyna do leczenia wrzodów, antybiotyki takie jak erytromycyna i ryfampicyna, werapamil lub diltiazem (na wysokie ciśnienie krwi), rytonawir lub sakwinawir (na HIV), itrakonazol lub ketakonazol (na infekcje grzybicze) alfa-blokery; jak amlodypina na wysokie ciśnienie krwi.

Jak przechowywać Kamagra?

Tabletki Kamagra 100 mg należy przechowywać w blistrze do momentu użycia i przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, w którym temperatura utrzymuje się poniżej 30 ° C. Tabletki należy też chronić przed osobami poniżej osiemnastego roku życia. Należy dokładnie stosować się do zaleceń i wskazań producenta leku. Jeśli tabletki straciły swoją ważność, należy się ich pozbyć i nie zażywać. Nie wolno nam też przekraczać zalecanej przez producenta dawki. Przekroczenie dawki może być bowiem niezwykle niebezpieczne dla naszego zdrowia, a nawet życia.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację