sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęDuratia 30 
WZÓR Z CMS:
Duratia 30


140.00
Ilość
- +
 
Duratia 30

Duratia 30- Substancja czynna: DAPOXETINE- 30 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 14 zł 140 zł
2 20 13 zł 260 zł
3 30 12 zł 360 zł
4 40 11 zł 440 zł
5 50 10 zł 500 zł
10 100 9 zł 900 zł
15 150 8 zł 1200 zł

Duratia 30

Przedwczesny wytrysk to poważny problem w zdrowiu seksualnym mężczyzn. Szacuje się, że ogólna częstość występowania przedwczesnego wytrysku wynosi od 20% do 40%, co czyni go najczęstszą dysfunkcją seksualną u mężczyzn.

Jak działa Duratia 30?

Przedwczesny wytrysk powoduje cierpienie i obniża jakość życia pacjentów i ma negatywny wpływ na relacje interpersonalne. Historycznie był on leczony terapią poznawczą, metodami behawioralnymi i nietypowym stosowaniem selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny zwykle stosowanych w leczeniu depresji i innych zaburzeń psychicznych. Przełomem jest Duratia 30, które zawiera Dapoksetyne. Ta jest selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny specjalnie zaprojektowanym do leczenia przedwczesnego wytrysku. Kiedy dokonano przeglądu aktualnych dowodów na stosowanie dapoksetyny w leczeniu przedwczesnego wytrysku u dorosłych mężczyzn odkryto, że dapoksetyna w dawce 30 mg lub 60 mg przyjmowana „na żądanie” powoduje znaczny wzrost opóźnienia dopochwowego wytrysku w porównaniu z placebo. Wyniki zgłaszane przez pacjentów są wyraźnie poprawione w porównaniu do placebo po terapii dapoksetyną, co wskazuje na większą kontrolę nad wytryskiem, większą satysfakcję ze stosunku, mniej stresu związanego z wytryskiem i, co ważne, znacznie zmniejszone trudności interpersonalne. Dane te zostały poparte spójnymi doniesieniami o poprawie globalnego wrażenia klinicznego zmian w przypadku wytrysku po leczeniu dapoksetyną.

Kto powinien stosować Duratia 30?

Tabletki są zalecane mężczyznom z trudnościami w życiu seksualnym. Substancją czynną odpowiedzialną za wpływ na wytrysk jest dapoksetyna w dawce 60 mg. Standardowa dawka pomaga zmniejszyć wpływ serotoniny na receptory mózgowe powodujące orgazm. Wytrysk jest opóźniony, a erekcja prącia zostaje utrzymana, w wyniku czego partnerzy seksualni otrzymują więcej czasu na intymność i wzajemne zaspokojenie potrzeb seksualnych. Dapoksetyna jest pierwszym i jedynym produktem dopuszczonym do leczenia przedwczesnego wytrysku u mężczyzn w wieku 18–64 lat. Obecnie dapoksetyna jest licencjonowana w dziesięciu krajach, w tym w kilku krajach w Europie oraz w Meksyku, Korei Południowej i Nowej Zelandii.

Kiedy stosować Duratia 30?

Tabletki należy zażyć na godzinę przed stosunkiem seksualnym. Duratia 30 może być przyjmowana z jedzeniem lub bez jedzenia. Dopuszczalna jest tylko jedna tabletka dziennie. Najkorzystniej jest zacząć od minimalnej dawki. Następnie, jeśli nie widzimy efektów działania, możemy ją zwiększyć.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o Duratia 30?

Nie przeprowadzono badań dotyczących wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn. Jednak ponieważ w badaniach klinicznych zgłaszano zawroty głowy i zaburzenia widzenia, pacjenci powinni wiedzieć, jak reagują na lek przed prowadzeniem pojazdów lub obsługiwaniem maszyn.
Działania niepożądane zgłaszane podczas stosowania tabletek w badaniach klinicznych były na ogół przemijające i miały charakter łagodny do umiarkowanego. Najczęściej zgłaszanym działaniem niepożądanym występującym u pacjentów jest ból głowy.

Na jakie efekty uboczne muszę się przygotować stosując Duratia 30?

W obrębie każdej grupy o określonej częstości występowania objawy niepożądane są wymienione zgodnie ze zmniejszającym się nasileniem. Jednak w każdym przypadku mijały one bardzo szybko, a ich występowanie jest niezwykle rzadkie. Sam lek nie jest odpowiedni dla wszystkich. Pacjenci leczeni z powodu następujących stanów; lub w jakimkolwiek trwającym leczeniu, powinien skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem Duratia 30. Chodzi o:

Choroby związane z sercem i choroby sercowo-naczyniowe, w tym zwężenie aorty, idiopatyczne przerostowe zwężenie aorty i ogólna niedrożność odpływu komorowego

Udar, infekcja mięśnia sercowego (atak serca) lub ciężka arytmia

Niewydolność serca lub choroba wieńcowa powodująca niestabilną dusznicę bolesną

Choroby związane z ciśnieniem krwi, w tym nadciśnienie i niedociśnienie tętnicze oraz pacjenci z poważnym zaburzeniem autonomicznej kontroli ciśnienia krwi

Spoczynkowe niedociśnienie (niskie ciśnienie krwi) wynoszące (BP <90/50)

Spoczynkowe nadciśnienie tętnicze (wysokie ciśnienie krwi) wynoszące (BP> 170/110)

Barwnikowe zwyrodnienie siatkówki (choroba genetyczna siatkówki)

Sierp komórki lub inne powiązane niedokrwistości

HIV (szczególnie w leczeniu inhibitorami proteazy)

Odbiorcy dawców narządów

Depresja

Choroba wątroby

Nie zaleca się stosowania tego leku u pacjentów z chorobami wątroby ze względu na zwiększone ryzyko ciężkich działań niepożądanych.

Inhibitory monoaminooksydazy (IMAO)

Nie zaleca się stosowania tego leku, jeśli pacjent przyjmuje jakikolwiek lek należący do klasy inhibitorów monoaminooksydazy (MAOI). Tabletki nie należy przyjmować w ciągu 14 dni od zakończenia leczenia lekiem MAOI. Podobnie lek MAOI można przyjmować 7 dni po zaprzestaniu przyjmowania tabletek.

Nie zaleca się stosowania tego leku w przypadku przyjmowania tiorydazyny. Tabletki nie należy przyjmować w ciągu 14 dni od zakończenia leczenia tiorydazyną. Podobnie tiorydazyna może być przyjmowana 7 dni po zaprzestaniu wchłaniania tabletki.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację